Pierwszy tydzień ferii Biedronki z grupy II i Kangurki z grupy VI spędziły bardzo wesoło. Począwszy od balu walentynkowego, z którego dzieci nie chciały wyjść po kończący tydzień ferii projekcję bajek z dawnych lat.  Biedronki jak i Kangurki uwielbiają prace plastyczne, których nie brakowało. Za cel w dniu plastycznym obrały sobie obie grupy- OCEANARIUM.

Pracy było sporo, ale zarówno Biedronki jak i Kangurki pracowały bardzo rzetelnie, a efekt można podziwiać przy wejściu do naszego przedszkola. Spacerków również nie brakowało. Dzięki nim obiadki z talerzy obu grup znikały ekspresowo. W piątek obie grupy zatęskniły za pracą plastyczną. Tym razem celem został LEW, którego dzieci musiały pokolorować i dorysować im piękną grzywę. Efekt też można podziwiać w szatni przedszkola. Biedronki i Kangurki nie mogą już doczekać się następnego tygodnia, który również będzie pełen wrażeń.