W dniach 9-10 czerwca w Przedszkolu nr 7 w Kołobrzegu odbył się II Międzyprzedszkolny Turniej Piłki Nożnej, na który zostały zaproszone 5 i 6 letnie dzieci z kołobrzeskich przedszkoli. Turniej odbywał się w gorącej atmosferze dopingujących kibiców. Mali piłkarze z naszego przedszkola pokazali, że drzemie w nich wielki potencjał, a rywalizację na boisku traktują niezwykle poważnie. W pierwszym swoim meczu wygrali 7: 0 z reprezentantami przedszkola nr 3. W finale spotkaliśmy się z Przedszkolem nr 10 wiedzieliśmy, że będzie to ciężki mecz i rzeczywiście takim był. W regulaminowym czasie było 1:1. Więc o tym, kto zdobędzie pierwsze miejsce decydowały rzuty karne. Drużyną ,która lepiej radziła sobie wykonując rzuty karne okazała się nasza drużyna a przysłowiową kropkę na „i” postawiła Nadia strzelając decydującą bramkę. Radości nie było końca. Na zakończenie zostaliśmy obdarowani medalami, dyplomem oraz pucharem, okazało się jednak, że to nie był koniec emocji. Wielka niespodzianka spotkała nas ze strony Mamy i Taty naszego bramkarza Kajetana. Rodzice Ci nie tylko przygotowali dla nas wspaniały baner z napisem FC Tygrysy, ale również każdemu zawodnikowi z naszej drużyny ofiarowali piłkę nożną oraz słodycze. I znów radości nie było końca, wielkie podziękowania dla państwa Urbańskich za ten wspaniały gest. Chcę podziękować również rodzicom przybyłym na Turniej za wytrwałe dopingowanie naszych dzieci.

Moim zawodnikom gratuluje udanej zabawy – zgodnej z zasadami „fair play” i życzę, aby turniejowe emocje przerodziły się w przyszłe sportowe pasje.