SZANOWNI PAŃSTWO

W dniach od 1 do 23 marca 2012 r.
odbywał się będzie
elektroniczny nabór dzieci
do publicznych przedszkoli w Kołobrzegu
NA ROK SZKOLNY 2012-2013

Od 21 lutego 2012 r.
dostępny będzie
INFORMATOR DLA RODZICÓW
prezentujący oferty poszczególnych przedszkoli.

W celu dokonania rejestracji dziecka zapraszamy na stronę:
kolobrzeg.przedszkola.vnabor.pl

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE NABORU ZNAJDZIECIE PAŃSTWO W REGULAMINIE REKRUTACJI.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Elektroniczna rekrutacja dzieci do przedszkoli

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami Miasto Kołobrzeg rozpoczyna procedurę elektronicznej rekrutacji dzieci do przedszkoli na rok szkolny 2012/2013

Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony internetowej

Poniżej zamieszczamy informacje przydatne rodzicom, bądź prawnym opiekunom w procedurze rekrutacji.

Przypominamy, że o przyjęciu dziecka do przedszkola nie decyduje kolejność zgłoszeń!!!

• Publikacja oferty21.02.2012r. – 29.02.2012r. otwarcie dla rodziców strony internetowej gdzie dostępny jest informator zawierający ofertę przedszkoli znajdujących się na terenie miasta Kołobrzeg. Rodzice mają możliwość przeglądania ofert przedszkoli i uzyskania takich informacji jak: dane teleadresowe przedszkola, liczba miejsc w przedszkolu, oferta edukacyjna oraz opis przedszkola.
  • Wprowadzenie zgłoszeń przez rodziców – 01.03.2012r. – 23.03.2012r. do godz. 1500

Rodzic, bądź prawny opiekun dziecka, wprowadza do systemu elektronicznego naboru dane dziecka,  drukuje  2 egzemplarze  i wypełnione 2 Karty Zapisu  podpisuje i składa wraz z dokumentacją potwierdzającą zaznaczone kryteria przyjęć do przedszkola pierwszego wyboru (czyli przedszkola znajdującego się na pierwszym miejscu na liście przedszkoli, do których dziecko stara się o przyjęcie). Jeden egzemplarz rodzic otrzymuje z potwierdzeniem wpływu do placówki.  Kartę zgłoszenia rodzic składa tylko w placówce pierwszego wyboru, bez konieczności składania karty zgłoszenia w pozostałych przedszkolach.

• Publikacja listy zakwalifikowanych dzieci02.04.2012r. – godz. 1400
  • Potwierdzenie woli  – obowiązkowo!  – 02.04.2012r. – 06.04.2012r. do godz. 1500
  • Rekrutacja uzupełniająca – od 13.04.2012r.