W ubiegłym tygodniu rozmawialiśmy o przygotowaniu się zwierząt do zimy. W związku z tym podjęliśmy tematykę związaną z ptakami pozostającymi w Polsce na zimę. W rolę eksperta wcieliła się Natalka, która wspólnie z rodziną przygotowała się do zajęć. Natalka przygotowała piękny plakat obrazujący ptaki, a także przedstawiła charakterystykę poszczególnych ptaków. Ponadto zapoznała nas z zasadami racjonalnego dokarmiania ptaków. Natalka przygotowała dla dzieci zadanie specjalne- przyniosła kolorowanki różnych ptaków, dzieci wybrały sobie dowolną kolorowankę- zadaniem dzieci było pokolorowanie ptaka zgodnie z jego ubarwieniem. To były świetne zajęcia! Dziękujemy Natalce i Rodzicom za przygotowanie zajęć!!!