Naszym kolejnym ekspertem była Zuzia ze swoim tatą. Tata Zuzi jest kucharzem, a więc postanowili przygotować zajęcia związane z jego zawodem. Musimy przyznać, że byliśmy bardzo zaskoczeni fantastycznym, profesjonalnym przygotowaniem do zajęć. Wszystkie dzieci otrzymały od naszych ekspertów kucharskie czapki i brały aktywny udział w zajęciu. Najpierw przygotowaliśmy niezbędne produkty, pamiętaliśmy o tym, że owoce należy umyć, obrać i pokroić. Pierwszą niespodzianką dla nas było wykonanie lizaków owocowych i moczenie ich w rozpuszczonej czekoladzie i kolorowych posypkach- były naprawdę pyszne! drugą część zajęć odbyła się w formie konkurencji drużynowych. Zuzia podzieliła grupę na 4 zespoły i przygotowała 4 konkurencję m. in. próbowanie grejpfruta, rozpoznawanie po smaku owoców z zamkniętymi oczami, rozpoznawanie sprzętów kuchennych. Wszystkie drużyny fantastycznie poradziły sobie z wykonaniem zadań, a Zuzia sprawiedliwie przyznała wszystkim drużynom pierwsze miejsce i zaprosiła do wspólnego wykonania nagrody, którą był przepyszny śmietankowo- truskawkowy tort. Jak to dzieci określiły- to były najpyszniejsze zajęcia! bardzo dziękujemy rodzicom za wspaniałą współpracę.