Dzień Talentów Naszych Absolwentów to dzień w którym nasi starsi koledzy, którzy kiedyś uczęszczali do naszego przedszkola, mogą przyjść i opowiedzieć o swoich sukcesach, pasjach oraz wspomnieniach związanych z naszym przedszkolem. 21 maja odwiedzili nas: Gaja Sobocińska, Bartosz Okoń, Dawid Włodarczyk oraz Piotr Janczarczyk, wszyscy oni odnoszą sukcesy w rożnych dziedzinach, począwszy od plastyki, szachów, pływania a skończywszy na informatyce, koszykówce oraz historii. Nasi goście pięknie opowiedzieli dzieciom, co należy zrobić, jak się odżywiać aby odnosić sukcesy sportowe i naukowe. Na zakończenie spotkania wspólnie próbowaliśmy odnaleźć starszych kolegów w Księdze Absolwentów i to wcale nie było łatwe.

Serdecznie dziękujemy Gai, Piotrowi, Dawidowi oraz Bartoszowi za odwiedziny i wyjątkowo miłe spotkanie.