Przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem.

Przedszkolaki powitała dyrektor Danuta Adamczyk, Pani Żaneta Tomczak – Piekiełko i Pan Andrzej Falk. Następnym punktem w obchodach tego szczególnego dnia był krótki pokaz rekwizytów i omówienie ich oraz pogadanka na temat życia pszczół. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć dzięki specjalnemu pojemnikowi kilka pszczółek, potem Pani Żaneta opowiedziała nam o historii pluszowego misia i zaprosiła do konkursów i zabawy z misiami.

Na zakończenie zabawy przedszkolaki miały okazję spróbować kilka rodzajów miodku na herbatniku. Dzieci serdecznie podziękowały Panu Andrzejowi za miodek i ciekawą pogadankę na temat życia pszczół, a w nagrodę wszyscy otrzymali Dyplom przyjaciela misia oraz kolorowanki.