27 maja, dzieci z grupy III zaprezentowały swoim rodzicom program artystyczny z okazji ich święta czyli Dnia Mamy I Dnia Taty. Muchomorki dzielnie pracowały i uczyły się nowych rzeczy, aby pięknie wystąpić przed swoimi ukochanymi rodzicami. Na ten wyjątkowy dzień, przedszkolaki nauczyły się wierszy, piosenek, inscenizacji oraz dwóch tańców – klasycznego polskiego Krakowiaka oraz bardzo romantyczny taniec do francuskiego utworu Champ Elysees. Jednak największą frajdę i przyjemność sprawiła dzieciom nauka gry trzech piosenek na cymbałkach: Mam chusteczkę haftowaną, Były sobie kurki trzy oraz Sto lat.

Jednak na części artystycznej się nie zakończyło. Rodzice wraz z dziećmi mieli jeszcze kilka przyjemności i zadań do wykonania w postaci ćwiczeń gimnastycznych i zabaw integracyjnych. Największą popularność i zachwyt wśród dzieci wywołała Zumba i dwa szalone tańce.

Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas, wspaniałą zabawę oraz pomoc w organizacji imprezy.