25 maja grupa Żuczków świętowała Dzień Mamy i Taty. Wszystkie dzieci pięknym występem wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce które tak wiele rozumie i wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet.  Po przepięknym występie w którym Żuczki zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie zrobione upominki. Wspaniałym zaskoczeniem, ale zarazem niespodzianką okazał się piękny taniec” Walc” do którego dzieci zaprosiły swoich rodziców, nawet nasza Pani dyrektor zatańczyła z Panem Danielem – było naprawdę bardzo miło. Ale to nie był koniec niespodzianek, gdyż po skończonym tańcu Żuczki zaprosiły rodziców na poczęstunek ciasta, był to pyszny biszkopt z jabłkami, który same upiekły. Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie.