29 stycznia dzieci z grupy III „Muchomorki” wystąpiły przed swoimi ukochanymi Babciami i Dziadkami, którzy przybyli bardzo licznie oraz w bardzo dobrych humorach. Dzieci z okazji ich święta przygotowały program artystyczny a mamy upiekły pyszne ciasta. W czasie występów dzieci śpiewały wierszyki, recytowały wiersze, zatańczyły taniec w rytm piosenki o dziadku i babci oraz zaprezentowały krótki teatrzyk „Wypieki dziadka”. W krótkim teatrzyku wystąpiły oczywiście wnuki, babcia, dziadek, piesek o i kotek oraz narrator. Było to bardzo trudne zadanie dla naszych Muchomorków ale specjalnie dla swoich ukochanych dziadków, bardzo mocno się starały aby występ wyszedł jak najlepiej. Na zakończenie występów dzieci zaśpiewały Sto lat, aby dziadkowie i babcie żyli długo i szczęśliwie w zdrowiu i radości.

Dziękujemy Pani Annie Skubisz, Monice Miturze, Małgorzacie Stańczak, Agnieszce Przybyś, Magdzie Pawłowskiej, Genowefie Masztalerskiej oraz Monice Śnioszek za upieczenie wspaniałych ciast oraz pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia.