Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych chwil, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

22 stycznia dzieci z naszej grupy zaprezentowały się przed swoimi ukochanymi Babciami i Dziadkami . Przedszkolacy przygotowali przedstawienia, w których wyrazili swą wielką miłość do babć i dziadków. Wszystkie dzieci z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, a nasi goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Oprócz recytowanych wierszy i śpiewanych piosenek dzieci przygotowały również taniec oraz skromne upominki. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Po części artystycznej dzieci złożyły życzenia, wręczając swoim gościom własnoręcznie wykonane upominki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.