Dzień Babci i Dziadka to wzruszające i bardzo ważne święto dla nas wszystkich, a w szczególności najmłodszych wnuczków, którzy chętnie uczestniczą w przedszkolnych występach. Ze względu na ferie zimowe,  tegoroczne obchody Dnia Babci i Dziadka odbyły się w naszej grupie z miesięcznym opóźnieniem.

Dzieci przeniosły swoich dziadków w magiczny świat wierszy naszego patrona. Występ artystyczny przepełniony był śpiewem, tańcem i muzyką. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, recytowali wiersze, śpiewali piosenki.  Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występ swoich wnucząt, a na ich twarzach można było dostrzec dumę oraz radość. Po części artystycznej dzieci obdarowały przybyłych gości samodzielnie wykonanymi prezentami. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków, tak jak w tym dniu!