W środę 27.11.2013 r. w sali grupy VI pięknie zapachniało przepysznymi wypiekami-robiliśmy gofry .W przygotowywaniu deseru pomogła nam mama Dawida-Pani Ewa. Dzieci dowiedziały się z jakich składników wykonuje się gofry, potem przygotowywaliśmy ciasto. ,,Kangurki ”z zaciekawieniem obserwowały etapy powstawania mikstury i pod nadzorem pań również brały udział w miksowaniu wszystkich składników. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały kiedy nastąpi chwila smakowania gofrów, bo ich aromat wypełniał nie tylko salę, ale i całe przedszkole! I nie zawiedliśmy się, bo wspaniały zapach, równał się także smakowi gofrów, które były przepyszne, a różnorodne dodatki: owoce, konfitury, bita śmietana, cukier puder, czekolada sprawiły, że dzieciom smakowały jeszcze lepiej. Dziękujemy Pani Ewie za zaangażowanie w wypiek gofrów i Rodzicom za wsparcie w składnikach do wypieku.