,,Dni Dziecka” dzieci z grupy VI wspominają bardzo miło. Cały tydzień obfitował w wiele atrakcji. W poniedziałek ,,Kangurki” bardzo aktywnie spędzały czas w Kopydłówku, gdzie wybrały się na wycieczkę po tamtejszym lesie, wspólnie się bawiły , a także mogły zjeść pyszną zupę pomidorową i kiełbaskę z grilla. We wtorek zespół Mayol przygotował dla przedszkolaków wspaniałą zabawę z ,,Kubusiem Puchatkiem i Przyjaciółmi”. W środę natomiast dzieci oglądały pokazy Iluzjonisty oraz udały się do ,,Kina Wybrzeże” na seans filmu animowanego pt. ,,Listonosz Pat i Wielki Świat” .Kolejnego przedszkolaki odwiedziły Port Rybacki, gdzie wzięły udział w zabawie marynarskiej w Reducie Solnej. W piątek natomiast dzieci bawiły się na kulkach i dmuchanym zamku. Cały tydzień był dla wszystkich bardzo emocjonujący, bogaty we wspaniałe przeżycia i piękne chwile, które przedszkolaki zapewne będą wspominać bardzo długo.