Na kolejnym zajęciu przeprowadzonym w grupie VII dn. 03.03.2012r. z programu „Czyste powietrze wokół nas” dzieci wykonały plakat, dzięki któremu chcą przekazać swoim rodzicom (palącym), aby chociaż przy nich nie palili. Dzieci przyznały się, że nawet, jeśli rodziców proszą o to, aby przy nich nie palili, to i tak palą i nie zważają na ich prośbę. Więc wymyśliliśmy wspólnie z dziećmi jak temu zaradzić. Wspólnie wykonaliśmy plakat, na który przykleiliśmy z patyczków po lodach papierosy i na znak tego, żeby rodzice nie palili dzieci połamały papierosy i przykleiły na plakat z napisem „MAMO TATO NIE PAL PRZY MNIE”. Więc KOCHANI RODZICE nie zatruwajcie powietrza swoim dzieciom, przemyślcie czy warto palić.

Justyna Pajdak