Dnia 09.02.2017 roku odwiedziła nas siostra Zuzi, nie często bywa ona w Kołobrzegu, ponieważ, na co dzień studiuje w Szczecinie. ….przynosiła książkę o bardzo ciekawo brzmiącym tytule „Proszę mnie przytulić”. Natalia- laureatka wielu konkursów recytatorskich przeczytała książkę w taki sposób, że dzieci nie mogły oderwać od niej uwagi. Książka ta opowiadała o tym jak pewnego dnia Tata Niedźwiedź zdradził w sekrecie Niedźwiadkowi, że wystarczy się mocno do kogoś przytulić, a świat stanie się piękniejszy, i tak zaczęła się niezwykła przygoda ojca i syna. Wędrują oni razem przez las i przytulają każdego, kogo spotkają na swojej drodze. Dzieci po zakończonej bajce mogły spróbować czy takie przytulenie może coś zmienić w ich życiu, w sali zrobiło się bardzo radośnie, wesoło i serdecznie.