Dnia 8 kwietnia 2014r kolejny rodzic odwiedził naszą grupę, aby przeczytać nam ciekawą książkę. Tym razem była to mama Poli a przyniosła ze sobą książkę o tajemniczo brzmiącej nazwie „Pan Pierdziołka spadł ze stołka Powtarzanki i śpiewanki” Czytane wierszyki i rymowanki sprawiły uśmiechy na twarzach dzieci. Mama Poli czytał je w sposób tak ciekawy, że większość dzieci chciała słuchać kolejnych rymowanek. Całe szczęście, że pani Denda była przygotowana na taką sytuację i miała w zanadrzu druga część „Nowe Fikołki Pana Pierdziołki”. I znowu, co rusz wybuchały salwy śmiechu. Bardzo dziękujemy za tę wizytę, zachęcam również innych rodziców, bo myślę sobie, że to nie tylko fajnie spędzony czas dla dzieci, ale również dla rodzica.