Dnia 10 kwietnia 2014 r odwiedziła nas mama Tymona. To były kolejne niesamowite odwiedziny, ponieważ po pierwsze były one związane z Akcją Cała Polska czyta dzieciom a po drugie kolejne dziecko mogło poczuć tę radość z odwiedzin swojego rodzica w grupie. Pani Ania przyniosła ze sobą bardzo ciekawą książkę pt. „Kubuś Puchatek idzie do lekarza”. Dzieci słuchały tej historii z pełną uwagą, mogły się dowiedzieć o tym, że wizyta u lekarza wcale nie musi być straszna. Pani Ania sprawdziła jak dzieci uważnie słuchały opowiadania i oczywiście dzieci z grupy V nie zawiodły odpowiadały na każde pytanie. Na końcu według naszej tradycji zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie. Dzieci były przeszczęśliwe a i mama Tymona także szczęśliwa była i zapytała , kiedy można przyjść jeszcze raz.