Dnia 31 listopada 2017 r kolejna osoba odwiedziła naszą grupę, aby przeczytać nam ciekawą książkę. Tym razem była to mama Aleksandra. Pani Ania przyniosła ze sobą książkę „Teatrzyk dla Krzysia”, w której głównymi bohaterami byli przyjaciele ze Stumilowego Lasu.  Czytane opowiadanie sprawiło uśmiechy na twarzach dzieci.  Pani Ania czytała je w sposób tak ciekawy, że większość dzieci chętnie słuchało a potem z chęcią odpowiadały na zadawane pytania. Po przeczytaniu książki Muchomorki dowiedziały się, że dobrze jest planować coś wspólnie a kiedy coś nie wychodzi nie należy się poddawać. Bardzo dziękujemy za tę wizytę, zachęcamy również inne osoby, bo uważam, że to nie tylko dobrze spędzony czas dla dzieci, ale również dla osoby czytającej.