Dnia 18 marca w grupie VII gościł pan Marcin Jasiński. W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” tata Marysi przybliżył nam postać Franklina.  Dzieci wysłuchały bajki „Franklin gra w piłkę”, która na podstawie historii zaprzyjaźnionych zwierzątek opowiada jak ważna jest gra zespołowa, wzajemne wspieranie się i pomaganie innym. W trakcie spotkania przedszkolaki miały okazję porozmawiać z tatą Marysi wykazać się wiedzą na temat gry w piłkę nożną. Następnie pan przeczytał dzieciom piękną baśń J.H.Andersena Brzydkie kaczątko. Dzieci słuchały z wielkim zainteresowaniem.  Dziękujemy Panu Marcinowi, za tak miło spędzony czas i zachęcamy innych rodziców do podejmowania współpracy na rzecz naszych pociech.