Dnia 21 października odwiedziła grupę Tygrysków Pani Barbara „Babcia Marcinka”. Zainteresowała słuchaczy ciekawymi opowieściami ze swojego życia.

Dzieci słuchały przeróżnych historii, nawet z czasów powojennych. Dowiedziały się miedzy innymi, że kilkadziesiąt lat temu ludzie świetnie radzili sobie bez komputerów, telefonów komórkowych czy telewizorów, czytali wiele książek lub przesiadywali wieczorami przy kominku słuchając interesujących opowieści swych rodziców. Po tej niesamowitej podróży w odległe lata, Pani Barbara w bardzo zabawny sposób przeczytała dzieciom książkę pt. „Kubuś Puchatek idzie do lekarza”.

Tygryski były zachwycone a Marcinek był chyba najszczęśliwszym chłopcem w całej grupie.