Dnia 07.11.2016 naszą grupę odwiedziła mama Alicji. Pani Paulina przyniosła ze sobą wiele ciekawych prezentów. Po pierwsze przeczytała bajkę o Czerwonym kapturku i choć jest ona znana dzieciom to jednak Żuczki słuchały z wielkim zainteresowaniem. Po przeczytaniu bajki pani Paulina przygotowała nam rozsypankę obrazkową związaną z bajką a dzieci w sposób perfekcyjny ją ułożyły. Następnie bawiliśmy się w zabawę „Czerwony Kapturek i wilk” – dziewczynki były Czerwonymi Kapturkami a chłopcy oczywiście wilkami było strasznie i śmiesznie zarazem. Mama Ali przypomniała nam również legendę o Rybaku i złotej rybce, po przeczytaniu tej legendy dzieci odpowiadały na zadawane pytania. Na końcu wszystkie dzieci dostały kolorowanki oraz krzyżówki. Bardzo dziękujemy Pani Paulinie za poświęcony nam czas i oczywiście zachęcamy rodziców do czytania nam ciekawych książek.