W ubiegłym tygodniu naszą grupę odwiedziła mama Kornela Pani Ewa. W ramach zbliżających się Mikołajek, Pani Ewa przeczytała dzieciom opowiadanie o Świętym Mikołaju. Wszystkie dzieci z zainteresowaniem słuchały opowiadania i opowiadały o swoich przeżyciach związanych z nadejściem Mikołaja. Po przeczytaniu opowiadania Pani Ewa zaprezentowała dzieciom przyniesioną i wykonaną wraz z Kornelem niespodziankę. Niespodzianką był przygotowany, niezwykły kalendarz adwentowy, który zawiera mikołajkowe woreczki wypełnione łakociami. Każdego dnia losujemy numerek, który odpowiada numerowi z dziennika i wylosowane dziecko otrzymuje upominek. Bardzo dziękujemy Pani Ewie za piękny prezent, który sprawia dzieciom radość każdego dnia.