Dnia 19.10.2017r. grupę Tygrysków odwiedziła Pani Sylwia Kalinowska, która przeczytała dzieciom opowiadanie z książki ,,Nela Mała Reporterka”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały o przygodach, które przeżyła Nela. Z zainteresowaniem słuchały ciekawostek nt. zwierząt oraz z ciekawością oglądały kolorowe fotografie. Tygryski ze zrozumieniem słuchały opowiadania, gdyż potrafiły odpowiedzieć na zadane przez Panią Sylwię pytania. Oprócz czytania, opowiadania, pokazywania ilustracji Pani Sylwia przygotowała dla dzieci niespodziankę, a były to ukryte w plastikowych jajeczkach zagadki ze słodką niespodzianką. Dzieci losowały pytanie, zadaniem dzieci było udzielanie odpowiedzi w wyznaczonym czasie. Czas wyznaczała klepsydra z szybko spadającymi kuleczkami. To było bardzo miłe i pełne wrażeń popołudnie. Bardzo dziękujemy mamie Hubercika za świetnie przygotowane spotkanie, pyszne niespodzianki i zapraszamy ponownie!