Biedroneczki z naszego przedszkola, już od kilku dni przygotowują się do akademii z okazji święta ich rodziców. Wszystkie dzielnie uczą się wierszyków, piosenek oraz tańca. Oczywiście przedszkolaki pamiętały także o przygotowaniu prezentu dla swoich rodziców. Niespodziankę jaką przygotowaliśmy jest bardzo, bardzo słodka i w środku ma wszystko to co mamy lubią najbardziej – czyli czekoladę. Jednym słowem maluszki wykonały samodzielnie pyszną niespodziankę – czekoladową pralinkę. Aby ją wykonać, najpierw musieliśmy pognieść herbatniki, następnie dodać miód, masło , kakao oraz zmielone migdały. Następnie Biedroneczki z tej masy formowały piękne kuleczki, które następnie obtaczały w  słodkiej posypce.

Przygotowanie takiego prezentu , sprawiła Biedronkom  wiele radości.