10.11.2017 nasze zajęcia poprowadził Bartek i świetnie pomagali mu w tym jego rodzice. Temat urządzeń elektrycznych wydawał się nie mieć końca. Bartek przygotował dla dzieci zagadki dotyczące urządzeń i samodzielnie je dla dzieci czytał, zabawa prawda-fałsz bardzo się dzieciom spodobała, ale również było przy niej wiele śmiechu. Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych oraz zagrożeniach z tym związanych przekazał dzieciom tata Bartka, ale również okazało się, że w tym temacie dzieci mają bardzo dużą wiedzę. Ciekawą propozycją okazałą się również zabawa w kalambury, dzieci świetnie potrafiły narysować wskazane urządzenia elektryczne. Na koniec naszych zajęć wykonaliśmy koktajle owocowe oczywiście z bezpiecznym wykorzystaniem blendera- wszyscy ze smakiem wypili taki pyszny samodzielnie wykonany koktajl.