W dniu 26.10.2012r odbył się w przedszkolu BAL JESIENNY, na który zaprosiliśmy nasze starsze koleżanki, które kiedyś chodziły do naszego przedszkola. Teraz są uczennicami Szkoły Podstawowej nr 8 w Kołobrzegu i uczestniczą w szkolnym kole CARITAS prowadzonym przez panią Terese Józwik. Dziewczynki wspólnie z nami bawiły się i opiekowały się najmłodszymi na tym balu. Odwiedziła nas PANI JESIEŃ, która przygotowała dla dzieci zagadki i quiz wiedzy jesiennej. Tańcem TWIST rozruszała nas pani ze Szkoły Tańca PASJA. Po tak szybkim tańcu czas był na odpoczynek, przy występach Zespołu tanecznego „Roztańczona Ósemka”, który zaprezentował dwa tańce WAKA – WAKA i NOSSA. Wszyscy jednogłośnie zadecydowali, żeby dziewczynki nauczyły ich tańczyć NOSSSA. Po balu naładowaliśmy akumulatory przy słodkim poczęstunku na, który zaprosiła nas PANI JESIEŃ. Był to prawdziwy BAL, bo nikt nie wyszedł z niego smutny.

Nauczycielka
Justyna Pajdak