Niezliczone księżniczki, kowboje, , piraci, królewny, motylki, kotki, policjanci, batman ze spidermanem oraz inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin naszą grupę i Przedszkole. Wszyscy bawiliśmy się na BALU KARNAWAŁOWYM, który odbył się w piątek , 09 stycznia. Na sali balowej wszyscy razem tańczyliśmy twista, rock and rolla, sambę, Kaczuszki i świetnie się przy tym bawiliśmy. Na naszych twarzach malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie… Podczas zabawy nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyliśmy, nawet nasza pani brała w nich czynny udział, zapraszając nas do zabaw. Wszyscy dobrze wiemy że KARNAWAŁ to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla nas dzieci. Był to dla nas dzień niezwykły i długo wyczekiwany, który minął nam bardzo szybko. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, z żalem opuszczaliśmy balową salę i przedszkole.