21.11.2014 w naszym przedszkolu odbył się bal jesienny. Tego dnia dzieci przyszły ubrane w barwy jesieni, a niektórzy mieli piękne jesienne przebrania. Na balu mieliśmy specjalnych gości- naszych kolegów i koleżanki ze Żłobka krasnal, którzy towarzyszyli nam przez cały bal. Specjalnym gościem na balu była również Pani Jesień, którą dzieci zaprosiły specjalnym zaklęciem. Pani jesień zadbała o dobrą zabawę i o to by na Balu dla każdego znalazło się coś ciekawego. Były jesienne zagadki, kolorowanie parasola i układanie obrazków w całość, a przede wszystkim dużo tańców przy wesołej muzyce. Na zakończenie Balu Pani Jesień zaprosiła wszystkie dzieci dzieci na słodki poczęstunek , a więc nasz bal możemy uznać za bardzo udany. Naszym kolegom ze żłobka Krasnal i ich Paniom bardzo dziękujemy za przybycie.