30 października w naszym przedszkolu odbył się zgodnie z tardycją Bal Jesienny. Dzieci przybyły na niego w jesiennych barwach, niektóre także w przebraniach. Na zaproszenie odpowiedziała, także Pani Jesień odwiedzając dzieci podczas balu. Wydarzenie obfitowało w atrakcje takie jak: śpiewanie piosenek, malowanie liści oraz później stworzenie z nich puzzli, odkrycie darów z „czarodziejskiego worka” oraz oczywiście tańce przy jesiennych utworach z wykorzystaniem liści, nie zabrakło też walczyka. Niestety Pani Jesień musiała nas opuścić, choć obiecała zawitać na kolejny jesienny bal. Dzięki takiej uroczystości dzieci mają możliwość integracji z innymi grupami, rozwijają w sobie śmiałość,potrafią swobodnie się  wypowiadać oraz utrwalają  cechy charaterystyczne dla jesieni, która w tym roku pozwala się sobą nacieszyć.