Czwartek 28.11.2013 był dla dzieci z grupy,,Krokodylków” dniem pełnym wrażeń.W godzinach popołudniowych rozpoczął się czas wróżb.Dla dzieci przygotowane były różnego rodzaju wróżby i aby się spełniły trzeba było wrzucić 1 grosik do studni, którą u nas zastąpiła miska z wodą.Ponieważ wszystkim dzieciom bardzo zależało na spełnieniu wróżb, musiały powtarzać czynność wrzucania grosika, aż do momentu trafienia.Po zakończeniu tej ceremonii wszystkie dzieci odetchnęły z ulgą pewne, że to, co przyniesie los, spełni się.Na wieczór andrzejkowy zaprosiliśmy też rodziców, aby przy kawie i słodkim poczęstunku kibicowały swoim dzieciom i trzymały za nich kciuki podczas losowania wróżby.Dzieci były podekscytowane , a całej zabawie towarzyszył uśmiech na ich buziach.To był bardzo mile spędzony czas.