Koniec listopada to czas Andrzejek – czarów, wróżenia, przepowiadania. Dzieci z grupy „Żuczki” jak większość z nas także chciały dowiedzieć się co przyniesie przyszłość. Przedszkolaki  dzięki wróżbom odkryły , co ich czeka w niedalekiej przyszłości, (kto niedługo wybierze się w podróż, a kogo czekają niesamowite przygody, …) i tej bardziej odległej (np. dotyczące tego, jaki zawód wybiorą jak już dorosną, lub kto wyjdzie  jako pierwszy za mąż). Ten magiczny dzień wróżb i czarów bardzo spodobał się dzieciom a zabawa skończyła się słodkim poczęstunkiem przy dźwiękach wesołej muzyki. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże, Pewne jest to, że  dzieci miały wiele radości i choć na chwile mogły poczuć się magikami.