Święty Andrzeju daj nam znać, co się będzie z nami dziać!

W piątek 1.12. grupy VI i VII świętowały wspólnie Andrzejki. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy również dzieci z pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 7, a wśród nich wielu naszych absolwentów. Zabawa byłą zupełnie inna niż zazwyczaj, ponieważ wszystkie wróżby były przygotowane w trzech salach. Każda grupa dostała specjalny list i mapę z instrukcją gdzie i kiedy ma się udać. W każdej sali czekały na dzieci 3 zadania i tylko 15 minut na ich wykonanie. Wróżby bardzo się dzieciom podobały, a były one bardzo tradycyjne. dzieci dowiedziały się co ich czeka w niedalekiej przyszłości, kim będą z zawodu w przyszłości, jak będzie miała na imię ich sympatia, kto dostanie najwspanialszy prezent od Mikołaja, itp. Na koniec wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej gdzie mogliśmy się zintegrować przy wspólnej zabawie przy muzyce oraz miło spędzić czas przy słodkim poczęstunku.