Dnia 08.05.2018r. dzieci z grupy V wykorzystały piękną, słoneczną pogodę i wybrały się na wycieczkę. Na początku udaliśmy się na przystanek autobusowy. Następnie spacerkiem skierowaliśmy się na kołobrzeskie molo, na którym podziwialiśmy nasze morze Bałtyckie. Później udaliśmy się do Portu- oglądaliśmy kołobrzeskie zabytki oraz statki pasażerskie. Nasze wyjście do Portu odbyło się na zaproszenie Pani Karoliny Bukowieckiej i Bartusia, którzy zaprosili nas do pizzerii. Dla dzieci była to wielka przyjemność i atrakcja. W pizzerii zostaliśmy świetnie ugoszczeni. Wszystkie dzieci zajadały się pyszna pizzą oraz piły równie smaczny sok. Na koniec odbyliśmy pieszą wycieczkę do naszego przedszkola. To był bardzo miły dzień. Dziękujemy Pani Karolinie Bukowieckiej za zaproszenie!