W czwartek 23. 01.2013 r. dzieci z grupy VI zaprezentowały przed swoimi ukochanymi Babciami i Dziadkami występ artystyczny z okazji ich Święta . ,,Kangurki” bardzo chciały, by przedstawienie wypadło jak najlepiej, dlatego też już w czasie prób pilnie ćwiczyły. Występ okazał się bardzo udany: przedszkolaki wspaniale odgrywały role, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i pięknie tańczyły , a gromkie brawa, uśmiechy Babci i Dziadka wynagrodziły trud włożony w przygotowania..

Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły upominki, a po pięknych życzeniach zaprosiliśmy gości na słodki poczęstunek.

Jednak na tym nie zakończyła się nasza uroczystość, bowiem ,,Dzień Babi i Dziadka” w tym roku obchodziliśmy uroczyście, ale także na sportowo! Babcie i Dziadkowie razem z wnukami brali udział w różnych zabawach oraz konkurencjach sportowych. Były więc: rzuty do celu , slalomy , skoki na skakance, zabawy z hula-hop, obieranie jabłka na czas , poza tym malowanie portretów z zawiązanymi oczami oraz kalambury .

Gratulujemy Babciom i Dziadkom ,,Kangurków” kondycji oraz kreatywności , bo wszystkie konkurencje wykonali wzorowo! Dzieci również wspaniale się spisały, zachęcając do udziału w zabawach. Serdecznie dziękujemy Wszystkim Babciom i Dziadkom za liczne przybycie i aktywny udział w uroczystości!