W dniach 23.11.-04.12.2015. trwała w naszym Przedszkolu akcja Góra Grosza.  Towarzystwo Nasz Dom, to organizator akcji, a głównym celem było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Głównie chodzi o tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom przebywającym w rodzinach zastępczych, wrócić do domu bądź tworzenie takich miejsc, które pozwolą dzieciom spokojnie dorastać. Nasze przedszkolaki bardzo zaangażowały się w tę akcję i przyniosły całą górę drobnych monet. Kiedy podliczyliśmy wszystkie przyniesione pieniądze okazało się, że udało się zebrać 572,54. Kwotę tę w całości przekazaliśmy na konto Towarzystwa Nasz Dom.

Sukces akcji to przede wszystkim sukces dzieci i rodziców. Za Wasze zaangażowanie, włożony trud i każdy grosik- BARDZO DZIĘKUJEMY.