Tym razem w ramach akacji ,,Cała Polska czyta dzieciom” w piątek 22.11.2013 r. grupę VI odwiedziła mama Nikoli-Pani Oliwia . Pani Oliwia przeczytała dzieciom bajkę , której słuchały z bardzo dużym zainteresowaniem, a potem aktywnie brały udział w dyskusji na jej temat. Dziękujemy Pani Oliwi za udział w akcji !

Natomiast w poniedziałek 25.11.2013 r. odwiedziła nas po raz kolejny mama Mikołaja-Pani Joanna .Pani Joanna odwiedziła ,,Kangurki” w Święto Pluszowego Misia, ale oprócz bajki przygotowała również dla dzieci niespodziankę-obrazek klauna, który ,,Kangurki” kolorowały według instrukcji. Serdecznie dziękujemy Panie Joannie za zaangażowanie w akcję i zapraszamy Rodziców i Bliskich dzieci do udziału w akcji!