W dniu 09.01.2015 nasze przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce. Rano do przedszkola przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu sale były pełne księżniczek, piratów, spidermenów,batmanów oraz innych postaci z bajek.

W piątek w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Przedszkolna stołówka pod nieobecność dzieci zamieniona została na salę balową, pełną pięknych kolorowych ozdób oraz balonów. To w niej zaraz po śniadaniu zebrały się dzieci z młodszych grup wraz ze swoimi paniami. Starsze przedszkolaki rozpoczęły tańce o godz.11.30.Zabawę poprowadził clown Feliks, który jak zawsze miał głowę pełną pomysłów.Do tańca nie trzeba było dzieci długo namawiać-szalały na parkiecie w rytm swoich ulubionych utworów.

Po zakończeniu zabawy wszystkie dzieci zmęczone, lecz zadowolone rozeszły się do swoich sal.

Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień.