Dnia 12.05.2017 odwiedził grupę Żuczków Krzysiu z mamą, absolwent naszego przedszkola, który chodzi do klasy pierwszej. Celem jego wizyty było przeczytanie swoim dawnym kolegom bajki w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Na początku mama Krzysia przeczytała nam zabawne opowiastki z książki pani Doroty Gelnner -„Gryzmoł”. Następnie Krzysiu przeczytał nam historie Lukasa głównego bohatera Gwiezdnych Wojen. Dzieci z wielką uwagą wysłuchały naszego gościa. Po przeczytaniu bajki Krzysiu opowiadał dzieciom o tym jak minął mu rok w pierwszej klasie, co mu się podoba w szkole a co nie. Na tym jednak nie zakończyło się spotkanie absolwentka z przedszkolakami, Krzysiu spędził z nami jeszcze chwilę czasu na zabawie i rozmowach.  Dzieci ciekawie spędziły czas podczas wizyty gościa, który bardzo miło wspomina nasze przedszkole. Dziękujemy za poświęcony czas i życzymy sukcesów w szkole!