Wspólnie z Tygryskami zaczynamy przygotowania do szkoły. Na początek poznajemy Głoskę „O”. Przypomnieliśmy sobie jej formę graficzną, spróbowaliśmy globalnego czytania sylabami, a także rozpoznawaliśmy ją w nagłosie i wygłosie. Zajęcia daltońskie odbyły się w zespołach, dzieci miały do wykonania 3 zadania. Musiały wybrać spośród siebie kapitana drużyny- który będzie ustalał kolejność zadań oraz zaznaczał ich wykonanie na tablicy. Każde zadanie omówiliśmy wspólnie. Zadanie 1: znajdź w wyrazach literę „o” i zakreśl ją, zadanie 2: narysuj wspólnie z drużyną trzy rzeczy, które rozpoczynają się na głoskę „o”, a na koniec wyklejcie literę „O” kolorowym papierem. Dzieciom zadania się podobały, praca w zespołach również.