Dnia 25 października grupę kangurków odwiedziła pani Justynka mama Blanki. Pani Justynka przygotowała dla dzieci niespodziankę, pod, którą się kryło pieczenie pysznych i pachnących gofrów.

Przy pomocy mamy Blanki dzieci kolejno wsypywały do miski wszystkie potrzebne produkty i dokładnie mieszały je mikserem. Część grupy przygotowała owoce – banany oraz brzoskwinie krojąc je na drobne plasterki. Następnie, kiedy gofrownica była już odpowiednio nagrzana przystąpiliśmy do pieczenia. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na gofry. Każdy mógł sam zdecydować, z czym będzie je jadł. Do wyboru była bita śmietana, różnego rodzaju dżemy, cukier puder, nutella i owoce. Gofry były tak pyszne, że prawie każdy prosił o dokładkę, a w całym przedszkolu unosił się piękny zapach wypieków! Mamie Blanki bardzo dziękujemy za przybycie.