Zostały zmienione przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19. Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

Szczegółowe informacje pod linkiem

W związku z powyższym od 25.03.2020 r. na naszej stronie internetowej w zakładce PRACA ZDALNA nauczyciele grup zgodnie z przygotowanymi planami pracy będą codziennie  informowali Państwa o dostępnych materiałach, a także możliwych sposobach i formach ich realizacji przez dziecko w domu.

Rodzice dzieci objętych pomocą psychologiczno- pedagogiczną będą otrzymywali materiały bezpośrednio na swój adres email.

Będziecie Państwo mieli także w razie potrzeby możliwość kontaktu emailowego z nauczycielami grup. Adresy zostaną podane od 25.03.2020 r. w zakładce KONTAKT.

Ponadto jest możliwy kontakt telefoniczny i emailowy z dyrektorem lub wicedyrektorem w godzinach 8:00-14:00 pn.- pt.

Danuta Adamczyk