W naszym przedszkolu, we wszystkich grupach odbywają się różne zajęcia dodatkowe. Są również zajęcia plastyczne. Podczas takich zajęć Ninka z grupy VIII (pod kierunkiem Pani Ani) i Zuzia z grupy VII (pod kierunkiem Pani Dorotki) wykonały prace na IV Regionalny Konkurs Plastyczny „Zabytki wokół nas”. Organizatorem konkursu było Muzeum Oręża Polskiego i Przedszkole Miejskie nr 3 im. Marii Montessori w Kołobrzegu. Konkurs był jednym z wydarzeń odbywających w ramach obchodów 74 rocznicy zakończenia walk o Kołobrzeg i zaślubin 1 Armii Wojska Polskiego z Bałtykiem.

Miło nam poinformować, że praca Ninki zajęła II miejsce, a praca Zuzi- I miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jednocześnie informujemy, że nagrodzone i wyróżnione prace można oglądać do końca kwietnia w oddziale Muzeum Oręża Polskiego przy ulicy ppor. Emilii Gierczak 5 w Kołobrzegu.