Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla każdego z Nas, czas radości i oczekiwania. W tym wyjątkowym okresie wszystkim Nam towarzyszą piękne kolędy i pastorałki, te stare – tradycyjne te bardziej współczesne. Dzieci z grupy III, w tym roku z okazji Spotkania jasełkowego zaprezentowały pantomimę w rytm kolęd i pastorałek. Muchomorki przy pomocy rodziców przemieniły się w Aniołki, Pastuszków, Trzech Króli oraz Świętą Rodzinę. Przy blasku świec i zapachu siana wprowadziły swoich najbliższych w świąteczny nastrój.

Dzieci oraz Panie z Grupy III serdecznie dziękują za pomoc w organizacji poczęstunku Jasełkowego: Pani Magdzie P, Annie S, Małgorzacie S, Marcie B oraz Monice Ś.

Podziękowania za pomoc w organizacji Kiermaszu Świątecznego, pyszne cista oraz piękne dekoracje bożonarodzeniowe dla Pani Renaty N, Anny S, Moniki M, Karoliny W oraz Izabeli R.