Mimo, iż sytuacja, z którą przyszło nam się ostatnio zmierzyć nie należy do przyjemnych i najłatwiejszych, czas ten można spędzać aktywnie. Niektóre Tygryski podzieliły się z nami sposobami na spędzanie czasu w domu. Bardzo dziękujemy Wiktorkowi, Oskarkowi, Mai i Wiktorkowi za wiadomości i zdjęcia. Widzimy, że spędzacie czas bardzo pracowicie na zabawie i nauce. Zdjęcia sprawiły nam bardzo dużo radości. Tęsknimy za całą grupą i bardzo chciałybyśmy już się z Wami spotkać przedszkolu.

Codziennie przygotowujemy dla Was propozycje zadań i zabaw. Znajdziecie je po lewej stronie w zakładce Artykuły/ Praca zdalna; grupa V Tygryski.

Jeśli pojawią się jakieś problemy albo jeśli chcecie podzielić się z nami efektami swojej pracy lub pomysłami na spędzanie czasu w domu, piszcie na adres: j.malag@pm8kg.pl

Bardzo serdecznie pozdrawiamy wszystkie Tygryski.

Panie: Asia, Daria i Kamila