Kochane Tygryski, w tym tygodniu znów udowadniacie, że potraficie bardzo dobrze zorganizować sobie czas. Mimo, że nie możemy spotkać się w przedszkolu i bardzo za Wami tęsknimy, cieszymy się, że tak pracowicie spędzacie czas, kiedy musimy zostać w domu. Bardzo się cieszymy z każdej wiadomości, każdego zdjęcia od Was. Dziękujemy bardzo, że w tym tygodniu swoimi pomysłami podzielili się z nami: Zosia, Hania, Fabian, Maksymilian, Mikołaj i Robert. Dziękujemy również Wiktorowi, za filmik.

Bardzo tęsknimy za Wami, pozdrawiamy serdecznie.

Panie: Asia, Daria i Kamila.

Przypominamy, że propozycje zadań i zabaw dla Was znajdziecie je po lewej stronie w zakładce Artykuły/ Praca zdalna; grupa V Tygryski.

Jeśli pojawią się jakieś problemy, jeśli chcecie podzielić się z nami efektami swojej pracy lub pomysłami na spędzanie czasu w domu, piszcie na adres: j.malag@pm8kg.pl