22.03.2019r. dzieci z grupy V na zaproszenie mamy Szymona, Pani Magdaleny Szymanek wybrały się do Urzędu Miasta. Podczas wizyty mama Szymona oprowadziła dzieci, po budynku Urzędu Miasta, wskazała gabinety najważniejszych osób pracujących w Urzędzie Miasta. Następnie udaliśmy się do kilku miejsc w których zostaliśmy zapoznani z charakterystyką pracy urzędnika, zakresem ich obowiązków. Później udaliśmy się do gabinetu w którym pracuje mama Szymona. W gabinecie mieliśmy możliwość wykonania różnorodnych pieczątek a także otrzymaliśmy przesyłki polecone w postaci listu; każde dziecko musiało pokwitować odbiór przesyłki poleconej. To było niesamowite przeżycie. Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Szymanek za zorganizowanie wyjścia oraz liczne prezenty. Dziękujemy pracownikom Urzędu Miasta za poświęcony czas!!!