Nasze pracowite Tygryski nie próżnują. W dalszym ciągu prezentują swoje przepiękne wizualizacje- przepisy na ulubione przysmaki. Przygotowane przepisy są bardzo kreatywne i świetnie obrazują etapy przygotowania przysmaków. W ostatnim czasie swoje przepisy zaprezentowali: Patryk, Hubercik K., Piotruś, Hubercik S., Weronika. Dzieci omawiały poszczególne etapy przyrządzania przysmaku a także zaprezentowały składniki potrzebne do przygotowania słodkości. Na zakończenie dzieci częstują rówieśników swoimi słodkościami Dzieci bardzo dobrze radzą sobie z wystąpieniami przed grupą, pięknie wypowiadają się na temat przygotowanych przysmaków. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za poświęcony czas wolny- przygotowanie przysmaków!