8 marca grupa „Krokodylki” zgodnie z obowiązującą w tym tygodniu tematyką, zorganizowała Kosmiczny bal. Uczestniczyła w nim także zaproszona grupa II. Wszystkie dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi astronauci. A to wszystko za sprawą efektownie przygotowanej rakiety. Dzieciom wielką radość sprawiło wchodzenie do statku kosmicznego i imitowanie lotu przy realistycznych dźwiękach promów kosmicznych.

Zabawie towarzyszyły także ciekawe doświadczenia sensoryczne. Dzieci badały strukturę folii aluminiowej, rozrywały ją, podrzucały, tworzyły różnorodne kosmiczne figurki.

Na koniec odbyła się zabawa taneczna, która zintegrowała dzieci młodsze ze starszymi. Wszyscy świetnie się bawili. To był bardzo udany dzień.