Dnia 19 października korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się na pyszne pączki do Pączkarni Babci Janci. Bardzo serdecznie powitała nas pani sprzedająca pączki. Na początku przedszkolaki mogły zobaczyć różne rodzaje pączków, przeróżne kształty, nadzienia i kolorowe posypki.  Dzieci obserwowały pracę pani cukiernik, poznały poszczególne etapy produkcji oraz wypieku pączków. Kangurki były zafascynowane produkcją pączków, najbardziej podobały im się lukry i posypki. Każde dziecko mogło wybrać sobie po jednym dowolnym pączku, na co z niecierpliwością czekały. Pączki były bardzo pyszne a dzieci zadowolone, co widać na załączonych zdjęciach. Serdecznie dziękujemy mamie Mai za tak miły gest –zaproszenie grupy na słodką niespodziankę.